درباره ما

در دوره صنعتی حاضر که علوم و فنون با سرعت بی سابقه ای در حال رشد و تحول است، به روز بودن در عرصه های مدیریت، مهندسی و ساخت بیشتر از هر زمانی مورد نیاز می باشد.

تشکیل کیانا پترو انرژی به عنوان یک شرکت فعال در زمینه های “طراحی و مهندسی” ، “ساخت و تولید” “تامین تجهیزات صنایع نیروگاهی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع مختلف” و “نصب و راه اندازی” به منظور نیل به هدف بالا صورت گرفته تا بدین وسیله بتواند از یک سو با رشد و تحول بی سابقه صنعتی در جهان هماهنگ شود و از سوی دیگر در بازار رقابتی داخلی و خارجی امروز سهم بیشتری را به خود اختصاص دهد.

تبادل اطلاعات و همکاری دو جانبه با شرکت های پیشرو در صنایع مرتبط، جهت به روز بودن با علوم و تکنولوژی روز جهان همواره سرلوحه کار این شرکت بوده است. اهم شرکت های بین المللی همکار با کیانا پترو انرژی در سطوح مختلف به شرح زیر می باشد :

• تبادل دانش فنی در زمینه متالوژی و جوشکاری های خاص ورق های چند لایه با شرکت Jinglei و اخذ نمایندگی در ایران (در زمینه تامین متریال Clad )
• تبادل دانش فنی در زمینه صنایع و تجهیزات تولید بخار با شرکت NPJ International Canada
• تبادل دانش فنی در زمینه صنایع و تجهیزات تولید آب با شرکت Aalborg Engineering Denmark و اخذ نمایندگی در ایران
• تبادل دانش فنی در زمینه تجهیزات ابزار دقیق صنایع آب با شرکت Arjay Engineering Canada و اخذ نمایندگی در ایران

نمایندگی ها

شرکت Adding engineering

شرکت دانمارکی

این شرکت دانمارکی دارای تکنولوژی “بویلر و HRSG” می باشد.

شرکت Delta Vista Canada

شـرکت کانادایی

ایـن شـرکت کانادایی در زمینــــه طراحــی سیستم‌های بخار و تصفیه آب صنعتی فعالیت می‌نماید. از طراحی تا تحویل کامل پروژه در حیطه ی کاری این شرکت قرار گرفته است.

شرکت TRESCA

شرکت استرالیایی

این شرکت استرالیایی دارای تکنولوژی و محصولات “تجهیزات فیلتراسیون گاز و نفت” می‌باشد. اسکـــــرابر گـــــاز، فیلتـــرهای چند فـــــازی، اینترنال‌ها، هیترها و ... دیگر محصولات خاص این سازنده می‌باشد.

شرکت Sichuan Jinglei

شرکت چینی

این شرکت چینی دارای تکنولوژی و محصولات “ورق ها و لوله های فلزی چند لایه به روش جوش انفجاری (explosive welding clad)” می باشد. عدسی (elliptical head) تا قطر 10 متر و کوره تنش زدایی و مخازن تحت فشار دارای U stamp، دیگر محصولات خاص این سازنده می باشد.

شرکت Aalborg Engineering

شرکت دانمارکی

این شرکت دانمارکی دارای تکنولوژی “بویلر و HRSG” می باشد. محصولات با ظرفیت، دما و فشار بالای کاری، همچنین افزودن Supplementary Firing به HRSG، جزو توانمندی‌های خاص این شرکت می‌باشد.

شرکت MTA Messtechnik GmbH

شرکت اتریشی

این شرکت اتریشی دارای تکنولوژی بازرسی آنلاین خطوط می‌باشد. تکنولوژی Pipe inspector، امکان بازرسی داخل لوله‌های انتقال را به صورت بی سیم بدون قطعی در جریان سیال فراهم می‌کند. Pipe inspector، قابلیت بازرسی لوله های سایز 100 تا 3000 میلی متر با توانایی عبور از زانویی‌های 90 درجه را دارا می‌باشد.

شرکت Arjay Engineering

شرکت کانادایی

این شرکت کانادایی دارای تکنولوژی و محصولات“کنترل فرآیندی نظیر سنجش جریان سیال و آنالایزرهای خاص” می باشد. محصولات خاصی نظیر آنالایز رهای سنجش روغن در آب (oil in water analyzer) و آب در روغن (water in oil analyzer) این شرکت را جزو معدود سازندگان این گونه آنالایزرها قرار داده است.

دانلود کاتالوگ کامل از خدمات ما و مشخصات پروژه ها
دانلود